O nas

Firma Jubilerska Krugerand została założona w 2004 roku , ale już od 1990 roku zbieraliśmy doświadczenie w branży jubilerskiej . Przez ten czas dopracowaliśmy techniki obróbki i produkcji wyrobów jubilerskich , co przekłada się na jakość naszych usług oraz wytwarzanych przez nas produktów , które są wykonywane szczególnie misternie urzekając swoją dokładnością i estetyką .

W naszej pracowni wykonujemy usługi jubilerskie i złotnicze . Specjalizujemy się
w produkcji obrączek ślubnych złotych, platynowych , srebrnych oraz pierścionków zaręczynowych z diamentami . Realizujemy indywidualne zamówienia i projekty biżuterii wykonywanej zarówno ręcznie jak i najnowszą technologią projektu i druku 3D . Jesteśmy
w stanie zrealizować bardzo nietypowe projekty . Wykonujemy profesjonalnie naprawy biżuterii złotej , srebrnej i platynowej , wszelkiego rodzaju renowacje oraz przewlekanie korali , pereł itp. Oferujemy także grawerowanie ręczne na metalach .

W naszym sklepie posiadamy w ciągłej sprzedaży biżuterię złotą oraz srebrną 
tj. łańcuszki , bransoletki , medaliki , krzyżyki , pierścionki , kolczyki , zawieszki , spinki , sygnety i  wiele innych  elementów biżuterii oraz biżuteryjną pamięć USB .

Naszym nadrzędnym celem było i jest tworzenie oraz sprzedaż biżuterii spełniającej najwyższe wymagania naszych klientów .

Mariusz Smolarek

Właściciel