•  

O nas

U nas dostaną Państwo obrączki złote, srebrne i platynowe. Oferta naszej pracowni jubilerskiej na pewno trafi w gusta osób stawiających zarówno na klasykę, jak i na nowoczesność.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Wiemy, jakie wyroby mogą nie tylko być dopełnieniem zawartości szkatułki, lecz także z powodzeniem aspirować do miana ulubionych i trwałych produktów jubilerskich. Zapraszamy do naszego sklepu i naszej pracowni jubilerskiej, która mieści się przy ulicy Narbutta 4 w Warszawie. Chętnie podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem.

Klientom odwiedzającym naszą galerię biżuterii pomagamy w wyborze gustownych obrączek, pierścionków oraz podarunków, idealnie dopasowanych do osobowości i stylu życia konkretnej osoby. Nasza biżuteria jest nietypowa, piękna i oryginalna. Stawiamy na unikatowość i niepowtarzalność sprzedawanych przez nas produktów jubilerskich.

Pracownia jubilerska Krugerand

Od 2004 roku sklep i pracownia jubilerska Krugerand w Warszawie oferuje wykonanie i sprzedaż biżuterii. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji obrączek oraz wykonywaniu biżuterii z materiałów własnych lub powierzonych przez klienta.

Piękne wyroby jubilerskie

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele wyjątkowych wyrobów jubilerskich w korzystnych cenach. Jeśli szukają Państwo wyjątkowego prezentu dla niepowtarzalnej osoby, warto zdecydować się na zakup naszych wyrobów jubilerskich. Odpowiednio dobrany pierścionek, bransoletka czy zegarek z powodzeniem podkreślą osobowość obdarowanego.

 

170595-zloto

 

170594-jubiler