•  

Galeria

Galeria obrączek ślubnych

Zachęcamy Państwa do obejrzenia zdjęć przedstawiających obrączki, które można nabyć w pracowni jubilerskiej Krugerand, znajdującej się w Warszawie. Proponujemy bogaty wybór obrączek ślubnych, wykonanych zarówno z żółtego, jak i z białego złota. Posiadamy także obrączki platynowe i łączone. Wszystkie z nich cechują się bardzo dobrą jakością. W naszym sklepie jubilerskim znajdują się wyłącznie takie modele obrączek, które wyróżniają się wytrzymałością, trwałym połyskiem i wygodą.

Biżuteria ślubna

Oprócz obrączek oferujemy także szeroką gamę biżuterii ślubnej. Pomagamy w wyborze dodatków, takich jak kolczyki, naszyjniki i bransoletki, które będą idealnie pasowały do konkretnej sukni ślubnej.

Niepowtarzalne obrączki

Obrączki ślubne to symbol miłości i wierności. Jest to ten typ biżuterii, który wyraża najwspanialsze uczucia i przywołuje najpiękniejsze wspomnienia ze ślubu i wesela. Aby przez lata obrączki nie traciły na swoim wyglądzie, warto postawić na jakość. Kolejnym znaczącą cechą obrączek powinna być wygoda, dzięki niej zarówno żona, jak i mąż będą z przyjemnością nosili obrączki. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji naszych obrączek!

ZOBACZ CAŁY KATALOG